Turcite® B  - 1,6mm

Turcite® B 1,6mm - 1.6mm X 305mm X 1000mm

Fiyat
:
1.650,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.947,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Turcite-B ürünlerinde yıllardır bilinenin çok

  üzerinde üretim  kalitesine, uygulama ve kullanım

  avantajlarına sahip olan ürünlerimiz ile standartları

  değiştirmek konusunda iddialı olduğumuzu ilan etmiştik. 

   

  GELİŞTİRİLMİŞ ÜRÜN GRUBU

  olarak adlandırdığımız yeni Turcite-B ürünlerimiz

  2020 yılından itibaren tüm kalınlıklarda,

  (0,8mm, 1,0mm, 1.2mm, 1,6mm, 2,0mm,2,5mm,3,2mm)

  standart ürünler ile aynı fiyatlarla satılacaktadır.

   

  Turcite® B, cm biriminde 1 metreden uzun ya da kısa istenilen uzunluklarda temin edilebilmektedir. Talep halinde Turcite®-B uygulamaları için, Assan Endüstriyel olarak alanında uzman ve kadrolaşmış ekibimiz ile müşterilerine kesintisiz hizmet verilmektedir. Farklı ihtiyaçlarınız ile ilgili lütfen telefonla iletişime geçiniz. (+90216 307 01 20) 

   

  Tezgahların çalışma sürecinde iki metal yüzeyin aşınma direncinin en üst sevide tutulması kritik şekilde önemlidir. Turcite®B, kızak yüzeylerinin teması sonucunda oluşabilecek zararı ve vibrasyonu kontrol edebilmek için takım tezgah kızakları, pergeller, takozlar, döner tablalar ve benzeri doğrusal hareket uygulamalarında kullanılan politetrafloroetilen (PTFE) ve bronz esaslı kızak koruma malzemesidir.Teflon (PTFE) içeriği sayesinde yüksek basınç, sıcaklık ve aşınmaya karşı üstün direnç özelliğine sahiptir. Yapışma ve aşınmayı önleyerek makine ömrünün uzamasına katkı sağlar.Düzensiz yağlama durumunda bile sürtünme katsayısını minimize eder. Malzemenin üretim kalitesini ve kullanım ömrünü içeriğindeki bronz yoğunluğu belirlemektedir.

  Firmamız Turcite®B satışının yanı sıra, talep ve ihtiyaç durumunda uzman kadrosuyla ürün uygulamasını da yapmaktadır, Yıllar içerisinde edinilen uygulama tecrübelerinin ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerin ışığında, ihtiyaçların en doğru şekilde karşılayabilmek amacıyla frmamız tarafından birçok ürün denemesi yapılmaktadır.

  Ürünün koyu renk olan arka yüzeyi, uygulama sürecinde yapıştırıcının metal ile Turcite® B malzemesinin arasına tamamen yayılarak birbirine çok daha uzun süreli ve kuvvetli olarak yapışması için tasarlanmıştır. Uygulama sürecinde malzemenin kızak yüzeyine yapıştırma işlemi için Araldite® ürünü önerilir. Her metre Turcite®B için 1 adet 50ml Araldite® yapıştırıcının ince bir tabaka halinde uygulanması, üzerine tüm alanını kaplayacak şekilde ağır ve düz bir malzeme koyularak ya da mümkünse işkence ile sıkıştırılarak 12-24 saat bekletilmesi önerilir.

  Turcite® B, 1 metreden uzun ya da kısa istenilen uzunluklarda temin edilebilmektedir. Talep edilmesi durumunda deneyimli ekibimizle uygulama ve teknik destek hizmeti firmamızca verilebilir. Farklı ihtiyaçlarınız ile ilgili lütfen telefonla iletişime geçiniz. (+90216 307 01 20)

   

  TURCITE® B TANIMI VE ÖZELLİKLERİ

   

  • Turcite® B, takım tezgahı sektöründe , kutu kızak çalışma prensibinde düşük sürtünme sağlayan politetrafloroetilen (PTFE) esaslı kızak koruma malzemesidir. Hareketli bütün kızaklarda kullanılabilir.

  • Teflon (PTFE) içeriği sayesinde yüksek basınç, sıcaklık ve aşınmaya karşı üstün direnç özelliğine sahiptir.

  • Yapışma ve aşınmayı önleyerek makine ömrünün uzamasına katkı sağlar.

  • Düzensiz yağlama durumunda bile sürtünme katsayısını minimize eder.

   

  KULLANIM ŞEKLİ

   

  •  Turcite® B malzemesinin kahverengi tarafı fren balata spreyi ve ya benzeri bir temizleyici yardımı ile temizlenir.

  •  Yapıştırılacak yüzey de detaylı şekilde temizlenmelidir.

  •  Yapıştırma işlemi için Araldite® yapıştırıcı kullanılması önerilir. Yapıştırıcı oda sıcaklığında, üreticinin önerileri doğrultusunda tek renk olana kadar karıştırılır. Karıştırılmış yapıştırıcı ince bir tabaka halinde (1000 mm x 300 mm için yaklaşık 50ml.) her iki birleştirme yüzeyine de uygulanmalıdır.

  • Özelliğini yitirmemesi için karışım 15 dakika içerisinde ilgili yüzeye uygulanmalıdır.

  • Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra Turcite® B malzemesinin üzerine tüm alanını kaplayacak şekilde ağır ve düz bir malzeme koyulmalı ve mümkünse işkence ile sıkıştırılmalıdır.

  •  Bu şekilde 12-24 saat bekletilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.