Blog

Araldite® & Wellmid® 50ml yapıştırıcı uygulama tabancası

30 Mart 2024

Araldite® & Wellmid® uygulama tabancası epoksi yapıştırıcının yüzeye zahmetsiz olarak en uygun miktarda aktarımını yapmak için tasarlanmıştır.

Kimdir bu Assan Endüstriyel?

21 Eylül 2023

Assan Endüstriyel ve Dış Ticaret Limited Şirketi, her yıl gelişen ve güçlenen Türk sanayi sektöründe hizmet veren tüm firmaların, üretim ve iş geliştirme süreçlerinde doğru ürünleri tedarik edebilmeleri konusunda çözüm ortağı olmak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. 

200ml Araldite® & Wellmid® yapıştırıcı uygulama tabancası

30 Mart 2024

200ml Araldite® & Wellmid® uygulama tabancası, basınçlı tüp içerisindeki epoksi yapıştırıcının yüzeye zahmetsiz olarak en uygun miktarda aktarımını yapmak için tasarlanmıştır.

Turcite®-B KIRMIZI Türkiye'de satılan ürün içeriklerinin belirtildiği güvenlik bilgi formuna sahip tek kızak koruma malzemesidir!

23 Eylül 2023

Türkiye'de ilk defa ve sadece Assan Endüstriyel tarafından satılan Turcite®-B KIRMIZI ürünleri rakipsiz bronz içeriği ve benzensiz uygulama avantajlarıyla muadillerine kıyasla çok daha uzun süreli kullanım imkanı sağlar. 

Turcıte®-B KIRMIZI ürünlerinin farkları ve avantajları nelerdir?

18 Eylül 2023

Türkiye'de ilk defa ve sadece Assan Endüstriyel tarafından satılan Turcite®-B KIRMIZI ürünleri rakipsiz bronz içeriği ve benzensiz uygulama avantajlarıyla muadillerine kıyasla çok daha uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Böylece oldukça zahmetli ve yüksek maliyetli olan tezgah bakım ihtiyaçlarını en düşük seviyeye indirerek öngörülemeyen ek işletme giderlerinin ortadan kaldırılmasına önemli katkılar sağlar.

A'dan Z'ye Turcıte®-B Türkiye

10 Ekim 2021

Türkiye’de ilk defa ve sadece Assan Endüstriyel tarafından satılan Geliştirilmiş Turcite-B KIRMIZI ürün çeşitleriyle tanışın. Standartların çok ilerisinde bir üretim kalitesine ve uygulama avantajlarına sahip olan ürünlerimizde sürtünme direncini belirleyen bronz yoğunluğu, ürünün renkli ön yüzeyine çıplak gözle bakıldığında net olarak görülebilmektedir.

dıamant® Markalama Boyası çeşitlerine Türkiye Distribütörü olan Assan Endüstriyel farkıyla ulaşın...

19 Eylül 2023

dıamant® Markalama Boyası metaller üzerinde etkili ve kolayca okunabilir işaretlemeler yapmanıza olanak sağlar.

100'den fazla dıamant® ürün çeşidine Türkiye Distribütörü olan Assan Endüstriyel farkıyla ulaşın...

07 Ekim 2021

Sürekli güncellenen stok yapısıyla diamant® ürünlerine Türkiye Distribütörü olan Assan Endüstriyel farkıyla ulaşın...

diamant® Kalıp Alıştırma Boyası Nedir ve Nasıl Kullanılır?

08 Haziran 2021

Kalıp Alıştırma Boyaları ne işe yarar, yüzeye nasıl uygulanır, yüzey testleri nasıl yapılır ve yüzey hataları nasıl anlaşılır?

Araldite® & Wellmid® 380 & 400ml yapıştırıcı yedek karıştırıcı kartuş ucu

30 Mart 2024

Araldite® & Wellmid® 380 & 400ml yapıştırıcı yedek karıştırıcı kartuş ucu, Turcite® malzemesinin yüzeye güçlü şekilde yapıştırılması için geliştirilen yapıştırıcının doğru oranlarda karıştırılmasına imkan verir.

Araldite® & Wellmid® 50ml yapıştırıcı yedek karıştırıcı kartuş ucu

30 Mart 2024

Araldite® & Wellmid® 50ml yapıştırıcı yedek karıştırıcı kartuş ucu, Turcite® malzemesinin yüzeye güçlü şekilde yapıştırılması için geliştirilen yapıştırıcının doğru oranlarda karıştırılmasına imkan verir.

Araldıte Nedir ve Ne İşe Yarar?

10 Ekim 2021

Turcite® uygulamalarında malzemenin yüzeye kusursuz şekilde yapışmasına olanak sağlar. Turcite® tabakasının metal yüzeye en doğru şekilde uygulanması, malzemenin uzun süreli ve verimli şekilde kullanılabilmesi için son derece önemlidir. 

Tiksotropik nedir?

31 Mart 2024

Tiksotropi, Epoksi yapıştırıcılarda karışım viskozite değeridir.

Turcite®-B ürünleri ile ilgili yanlış bilinenler...

19 Eylül 2023

 Çok yoğun bronz içeriği ve benzersiz uygulama avantajlarıyla muadillerine kıyasla çok daha uzun süre kullanım imkanı veren Turcite®-B KIRMIZI 100mm ve 305mm en seçenekleriyle Türkiye'de ilk defa ve sadece Assan Endüstriyel tarafından satılmaktadır.

200ml Araldite® & Wellmid® Turcite®-B yapıştırıcı dozajlama tabancası

31 Mart 2024

Tüm 200ml Araldite® & Wellmid® ürünlerine uygun olarak tasarlanan uygulama tabancası çeşitlerine Türkiye'deki en uygun fiyatlarla ulaşın...

diamant® Endüstriyel Beyaz Vazelin ne amaçla ve hangi yüzeylerde kullanılır?

19 Eylül 2023

Tüm metal yüzeyler için çok yönlü yağlayıcı olan Endüstriye Beyaz Vazelin ve 100'den fazla diamant® ürün çeşidine Türkiye Distribütörü olan Assan Endüstriyel farkıyla ulaşın.

Epoksi Yapıştırıcılar Yüzeyden Nasıl Çıkarılır?

31 Mart 2024

Epoksi Yapıştırıcılar Yüzeyden Nasıl Çıkarılır?

Araldite® & Wellmid® Turcite®-B yapıştırıcı dozajlama tabancası (50ml)

20 Eylül 2023

Tüm 50ml Araldite® & Wellmid® ürünlerine uygun olarak tasarlanan uygulama tabancası çeşitlerine Türkiye'deki en uygun fiyatlarla ulaşın...

Assan Endüstriyel - Referanslarımız

28 Eylül 2023

Bakım, montaj ve üretim süreçlerinde ürünlerimizi tercih eden referanslarımızla gurur duyuyoruz. www.assanendustriyel.com.tr/assan-endustriyel-referanslarimiz.shtm

Turcite®-B ne amaçla ve hangi alanlarda kullanılır?

11 Ekim 2023

En basit anlatımıyla Turcite®-B, işleme tezgahı kızaklarının birbirine sürtünerek zarar görmemesi için üretilmiş, sinterlenmiş bronz ve PTFE (teflon) içerikli yüksek performanslı termoplastik kızak kuruma malzemesidir.

Epoksi Yapıştırıcı Nerelerde Kullanılır?

30 Mart 2024

Epoksi yapıştırıcı güçlü tutunma özelliğinden dolayı son yıllarda en çok tercih edilen yapıştırıcılardandır.

380ml & 400ml Araldite® & Wellmid® yapıştırıcı uygulama tabancası

30 Mart 2024

380ml & 400ml Araldite® & Wellmid® uygulama tabancası, basınçlı tüp içerisindeki epoksi yapıştırıcının yüzeye zahmetsiz olarak en uygun miktarda aktarımını yapmak için tasarlanmıştır.

Epoksi Yapıştırıcı Nasıl Uygulanır?

30 Mart 2024

Epoksi Yapıştırıcı Nasıl Uygulanır?

Epoksi Yapıştırıcı Nasıl Elde Edilir?

30 Mart 2024

Epoksi Yapıştırıcı Nasıl Elde Edilir?

Epoksi yapıştırıcı nedir?

28 Mart 2024

Epoksi yapıştırıcı nedir?

Turcite-B fiyatlarını etkileyen en önemli kriter nedir?

03 Ocak 2024

Turcite-B maliyetlerini etkileyen en önemli kriter üretim sürecinde aşınma direncini artırmak için kullanılan ve ürünün kullanım ömrünü belirleyen bronz yoğunluğudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.