Sertifikalarımız

Kalite Sertifikalarımız

ISO 9001:2008 

ISO 'International Organization for standardization' un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim standardıdır. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler. ISO' nun günümüzdeki en önemli işlevi ISO 9000 kalite yönetim standartları ve diğer ürün standartları gibi uluslararası kabul görmüş standartlar hazırlayarak ticaretin önündeki bu tip teknik engelleri ortadan kaldırmaktır.

EMAS (Eco-Management and Audit Scheme) 

Endüstrinin üretim sürecinde uygulanan bir düzenlemedir. Türkçe karşılığı Eko Yönetim ve Denetim Programı olan EMAS, çevre yönetim sistemlerini uygulamakla kalmayıp aynı zamanda otoritelere ve halka firmanın yaptığı bu aktiviteleri peryodik olarak duyurmaktadır. EMAS, üreticinin bulunduğu ülkedeki işçi yasalarından, üretilen ürünün çevre uyumluluğuna kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

OHRIS (Occupational Health and Risk Management System) 

Uluslararası iş sağlığı güvenlik sertifikasıdır. Türkçe karşılığı İş Sağlığı ve Risk Yönetim Sistemi olan Ohris, dünya standartlarında üretim kalitesinin göstergesidir.

ÖKOPROFIT (Ökologisches Projekt Für Integrierte Umwelt Technik) 

İklim değişikliği ve kaynak koruma konularında kullanılan sürdürülebilir ekonomik gelişme programıdır. Türkçe karşılığı Entegre Çevre Teknolojileri Ekolojik Projesi olan Ökoprofit 1991 yılında ortaya atılmış olup, Graz Kenti Çevre Dairesi’nde geliştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.