Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Yüzeyin üzerine uygulanan Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste) tabakasının test sonucundaki görünümü yüzey kalitesinin net şekilde görülmesine olanak sağlar. Alıştırma işlemi sonrasında yüzey üzerindeki tortu temizlenir. Diamant kalıp alıştıma boyası (Tuschierpaste), tüm işlem yüzeylerini kaplayacak şekilde ince bir tabaka halinde uygulanır. Yüzeyler tekrar birbirlerine değdirilir ve ayrılır. Boyanın yüzeydeki düzgünlüğü veya eşitsizliği yüzey kalitesinin ve uyum doğruluğunun kontrol edilmesini sağlar. Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste), kusursuz kıvamı ve içerdiği özel pigmentler sayesinde işlenmiş parçaların kolay ve doğru kontrolünü sağlar. Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste), yüksek basınç katkıları içerir.

Diamant kalıp alıştırma boyasının (Tuschierpaste) dört farklı çeşidi bulunmaktadır. 

Diamant kalıp alıştırma boyasının (Tuschierpaste) sıcacık aralığı -10 °C ile +40 °C arasıdır. Standart versiyonun mavi, kırmızı ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği vardır.

Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste) SF, sprey edilebilir formu bulunmaktadır.

Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste) BF, 200 °C sıcaklığa kadar kullanılabilir.

Diamant kalıp alıştırma boyası (Tuschierpaste) HT, 300 °C sıcaklığa kadar kullanılabilir.

Diamant kalıp alıştırma boya tabakasını yüksek performanslı temizleyici ürünümüz “Diamant R16” ile kolayca çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.