Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Turcite® B, takım tezgahı sektöründe lineer rulman uygulamaları için düşük sürtünme sağlayan politetrafloroetilen (PTFE) esaslı kızak koruma malzemesidir. Bütün hareketli kızaklarda kullanılabilir.

Turcite, Turcaite, Tursayt, Turkayt, Tursit gibi farklı şekillerde de adlandırılmaktadır. Turcite® B, 300 mm genişliğinde ve üç farklı kalınlıkta (1,0 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 2,0 mm ve 2,5 mm) temin edilmektedir. İstenilen boyda kesilerek kullanılabilir. Turcite® B, Teflon (PTFE) içeriği sayesinde yüksek basınç, sıcaklık ve aşınmaya karşı üstün direnç özelliğine sahiptir. Yapışma ve aşınmayı önleyerek makine ömrünün uzamasına katkı sağlar. Düzensiz yağlama durumunda bile sürtünme katsayısını minimize eder.

Turcite® B malzemesinin kahverengi tarafı fren balata spreyi ve ya benzeri bir temizleyici ile temizlendikten sonra hafif pürüzlü hale getirilir. (İnce demir testere ağzı ile tırtık çekilebilir. Yapıştırılacak yüzey de detaylı şekilde temizlenmelidir. Turcite® B'nin yüzeye yapıştırılması için özel yapıştırıcısı iki farklı renktedir. Öncelikle yapıştırıcılar tek renk olana kadar karıştırılır. Karışım Turcite® B malzemesinin kahverengi tarafına çok ince bir şekilde sürülür. Özelliğini yitirmemesi için karışım 15 dakika içerisinde ilgili yüzeye uygulanmalıdır. Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra Turcite® B malzemesinin üzerine tüm alanını kaplayacak şekilde ağır ve düz bir malzeme koyulmalı ve mümkünse işkence ile sıkıştırılmalıdır. Bu şekilde 12-24 saat arasında bekletilmelidir.

Tezgah revizyonu ve Turcite® B uygulamaları ile ilgili profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Araldite® 2011 Turcite® B Yapıştırıcı

Turcite® B uygulamalarında malzemenin yüzeye kusursuz şekilde yapışmasına olanak sağlar. Turcite® B tabakasının metal yüzeye en doğru şekilde uygulanması, malzemenin uzun süreli ve verimli şekilde kullanılabilmesi için son derece önemlidir. Bu beklentiyi üst düzeyde karşılayan Araldite® 2011 Turcite® B Yapıştırıcı, Turcite® B malzemesinin en önemli tamamlayıcısıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.